1. Скоротіть дріб знаменник м²-100 чисельник м+10
2. Розв'яжіть рівняння х²= чисельник 4 знаменник 9
3. Восьмий член геометричної прогресії b8=12, а знаменник q = 3. Знайдіть дев'ятий член прогресії.
4. Знайдіть корені рівняння 8х²-7х-1=0.
5. Розв'яжіть систему нерівностей 4х-5>7,
{
x<_ 8
6. Яке значення х недопустиме для дробу чисельник х-6 знаменник 2х+8
_
7. Графіком якої з наведених функцій є пряма? А) у=4х² В) у=4 Г) у=4√х - 2
8. Виконайте ділення: заменник х+1 чисельник 3х : чисельник х²+2х+1 знаменник 9х²
Будь ласка виконайте, дуже потрібно
- 16.02.2018 22:01
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
(m²-100)/(m+10)=(m+10)(m-10)/(m+10)=m-10
2)x²=4/9 x=-2/3 x=2/3
3)b8=12 q=3 b9=b8*q=12*3=36
4)8x²-7x-1=0
D=49+32=81
x1=(7-9)/16=-1/8
x2=(7+9)/16=1
5)4x-5>7⇒4x>12⇒x>3
x≤8
x∈(3;8]
6)(x-6)/(2x+8) x=-4
7)y=4 B
8)(x+1)/3x : (x²+2x+1)/9x²=(x+1)/3x * 9x²(x+1)²=3x/(x+1)
- 17.02.2018 07:52