Сума віку трьох друзів дорівнює 32 рокам. скільки років буде їм разом через 4 роки? правильна відповідь 44 роки! допоможіть із розв'я'занням.
- 01.08.2018 18:44
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
Через 4 роки сума віку трьох друзів збільшиться на 4+4+4=12
Отже сума віку 3 друзів через 4 роки буде 32+12=44
- 02.08.2018 12:30
Каждому другу прибавиться 4 года, тогда общая сумма будет
32+4*3=44
- 03.08.2018 00:08