Розвязати систему:
2х+2у=104;
3у-2х=18;
- 09.06.2018 11:05
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
2х+2у=104
3у-2х=18 сложим
2х+2у+3у-2х=104+18
5у=122
у=24.4
3*24.4-2х=18
73.2-18=2х
55.2=2х
х=27.6
- 01.01.1970 00:00
2x+2y=104
ділимо рівняння на 2:
х+у=52
_________
3у-2х=18
у=52-х
тепер підставляємо у 1-ше рівняння
3(52-х)-2х=18
156-3х-2х=18
156-5х=18
-5х=-138
х=27.6
_______
тепер підставляємо значення х у друге рівняння
у=52-27.6
у=24.4
- 01.01.1970 00:00