Між числами -0,1 і -1,5 вставити шість чисел,які разом із даними утворять арифметичну прогресію?
- 12.06.2018 13:51
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
A1=-0.1 a8=a1+7d=-1,5⇒d=(a8-a1)/7=(-1,5+0,1)/7=-1,4/7=-0,2
a2=-0,1-0,2=-0,3
a3=-0,3-0,2=-0,5
a4=-0,5-0,2=-0,7
a5=-0,7-0,2=-0,9
a6=-0.9-0,2=-1,1
a7=-1,1-0,3=-1,3
- 13.06.2018 09:03