Басейн можно наповнити за 3 год, а злити з нього воду-5год. Скільки часу знадобиться для наповнення басейну, якщо не закривати зливний отвір.Ответ должен получиться 7,5 год
- 20.02.2018 00:48
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1)За 1 годину наповниться при закритому зливі: 1/3 басейна
2)За 1 годину зливається при закритому крані. 1/5 басейна
3)За 1 годину наповниться при відчиненому зливі : 1/3-1/5=2/15 басейна
4)1/(2/15)=15/2=7,5 годин якщо не закривати зливний отвір
Відповідь:7,5 годин знадобиться для наповнення басейну,якщо не закривати зливний отвір.
ДПА 9 клас 1 варіант завдання 1.7.
Сама вирішувала недавно в школі)
- 20.02.2018 20:13