Числа х1 і х2 є коренями рівняння 2х^2-3х+1=0.Знайти значення виразу X1^2*X2+X1*X2^2
- 03.01.2018 08:33
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
Х1+х2=3/2=1,5
х1*х2=1/2=0,5
х1²*х2+х1*х2²=х1х2(х1+х2)=0,5*1,5=0,75
- 04.01.2018 07:25
2х^2-3х+1=0
D=9-8=1
√D=1
x1=(3-1)/4=1/2
x2=(3+1)/4=1
x1x2=1/2
x1+x2=3/2
X1²*X2+X1*X2²=x1x2(x1+x2)=1/2*3/2=3/4
- 05.01.2018 09:11