Функцію задано формулою y=8x-3
Визначте:
1).значення функції,якщо значення аргументу дорівнює 2.
2).значення аргументу,при якому значення функції дорівнює -19.
3).чи проходить графік функції через точку B(-2;-13)?
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
- 01.04.2018 02:03
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1)y=8×2-3 y=13 2)8x-3=-19 8x=-19+3 8x=-16 x=-16:8 x=-2 3)y=8×(-2)-3 y=-19 не проходить
- 02.04.2018 19:08