Внесіть множник під знак кореня: а) 5√3 , б) -4√2 , в) х√5, якщо х<0, г) (4-х) · √х-4
- 11.05.2018 15:58
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
а) 5√3 =√75
б) -4√2 =-√32
в) х√5 = √5х² якщо х<0
г) (4-х) · √х-4 =-(х-4) * √х-4 =-√(х-4)³
- 12.05.2018 15:14