"Змішали 30%-й та 50%-й розчини кислоти й отримали 400 г розчину, який містить 40 % кислоти. Скільки грамів кожного розчину змішали?"
Заранее, спасибо большое))
- 14.03.2018 01:15
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Первый 0,3 г в 1 г раствора, второй 0,5 г в 1 г раствора
первый х, второй 400-х
0,3х+0,5(400-х)=0,4*400
0,3х+0,5(400-х)=160
0,3х+200-0,5х=160
0,2х=40
х=200 первый раствор
400-200=200 второй раствор
- 15.03.2018 15:59