У першому ящику було в 3 рази більше цвяхів,ніж у 2.Коли з першого ящика взяли 4 кг цвяхів а в 2 додали 2 кг то в обох ящиках цвяхів стало порівну.Скільки кілограмів цвяхів було в кожному ящику
- 21.07.2018 23:09
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Було у другому ящику х
було у першому ящику 3х
стало у другому ящику х+2
стало у першому ящику 3х-4
складемо рівняння
3х-4=х+2
3х-х=4+2
2х=6
х=6:2
х=3 кг було у другому ящику
3*3=9 кг було у першому ящику
===================================
- 23.07.2018 03:29