Двоє робітників одержали за роботу 318 грн. Перший працював 15 днів другий - 14 днів. Скільки грошей одержав за один день кожен робітник, якщо перший робітник за 5 днів отримав на 14 грн більше ніж другий за 3 дні.
- 26.08.2018 19:35
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Нехай перший одержав за один день х грн, тоді він одержав за 5 днів 5х грн, а другий за 3 дні 5х-14 грн, а за один день (5х-14):3. За умовою задачі складаємо рівняння
15x+14(5x-4):3=318
45x+14(5x-4)=954
45x+70x-56=954
115x=954+56
115x=1010
x=1010:115 - число до сотих(грн коп) при діленні не виходить. Задача некоректна, в умові якась хиба
- 27.08.2018 08:42