наскільки відсотків збільшиться площа квадрата якщо його сторона збільшиться на 20%
- 15.06.2018 01:24
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
Пусть сторона квадрата = x
P1 кв = 4x
S1 кв = x^2
если увеличим каждую сторону на 20%, то
P2 кв = 1.2x^4
S2 кв = 1.2x^2 = 1.44x
S2-S1= 1.44x- x = 0.44x
Следовательно, площадь кв увеличится на 44 %
- 16.06.2018 11:56
Нехай сторона квадрата була рівна а, тоді площа квадрата була (100%)
після збільшення на 20% сторона стала рівна а*(1+20/100)=1.2a, а площа стала рівна або 144% даної площі,
площа збільшилась на 144%-100%=44%
- 17.06.2018 12:45