Є два спалви міді та цинку . Перший сплав містить 9 % , а другий - 30 % цинку. Скільки треба взяти кілограмів першого сплаву й скільки другого , щоб одержати сплав масою 300 кг,що містить 23% цинку?
- 26.07.2018 21:13
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Знайдемо співвідношення по квадрату Пірсона:
23-9=14
30-23=7
14:7=2:1
2x+x=300
3x=300
x=100
2x=200
Отже, першого сплаву беремо 100 кг, а другого 200 кг.
Відповідь: 100 та 200 кг
- 28.07.2018 06:45