6. Із двох міст, відстань між якими 420 км, виїхали назустріч один одному два автомобілі. Якщо автомобілі виру¬шають одночасно, то вони зустрінуться через 4 год. Якщо перший автомобіль вирушить на 4 год 12 хв раніше за друго¬го, то зустріч відбудеться через 2 год після виїзду другого. Яка швидкість кожного автомобіля?
- 21.03.2018 19:24
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
420:4=105(км/год) - швидкість зближення
х км/год - швидкість І
у км/год - швидкість ІІ
4год 12хв=4,2год
4,2+2=6,2(год) - рухатиметься до зустрічі І автомобіль
2год рухатиметься ІІ автомобіль
х+у=105 }
6,2х+2у=420 }
х=105-у
6,2(105-у)+2у=420
651-6,2у+2у=420
4,2у=231
у=231:4,2
у=55(км/год) - швидкість ІІ
105-55=50(км/год) - швидкість І
- 22.03.2018 21:24