Перший і четвертий члени арефмитичної прогресії відповідно дорівнюють 12 і 18. Знайдіть суму перших 9 її членів.
- 25.09.2018 07:26
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
A1=12 a4=18 a4=a1+(4-1)d 18=12+3d 6=3d d=2 a9=a1+(9-1)d=12+16=28 S9=((a1+a9)/2)*9=20*9=180
- 26.09.2018 16:56