1) В гральній колоді 36 карт.Яка ймовірність того,що навмання обрана карта буде а)валетом
б)бубновою
2) Монету кидабть 3 рази поспіль.Чи можна стверджувати з ймовірністю 0,9, що герб не впаде всі три рази.
- 21.09.2018 20:42
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1) а) кількість валетів/кількість карт в колоді=4/36
б) кількість бубнових карт/кількість карт=9/36
2)а)ймовірність, що герб випаде всі 3 рази=кількість варіантів, коли герб випаде 3 рази/загальна кількість варіантів=1/8
б) ймовірність, що герб не випаде всі 3 рази=1-а)=7/8
відповідь:ні, не можна
- 22.09.2018 14:11