Допоможіть розв’язати cистему рівнянь XY=60; X2+Y2=60
- 22.01.2018 10:11
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
x^2+y^2 = 60
(x+y)^2 - 2xy =60
(x+y)^2 = 60+2*60
(x+y)^2 = 180
x = 60/y
(60/y +y )^2 =180
3600/y^2 +120 +y^2 =180
3600 -60y^2 +y^4 = 0
a^2 -60a +3600 = 0
- 23.01.2018 07:15