1. Виконайте дії і знайдіть значення виразу при х= -2
(2х+3)^2-(x-5)(x+5)=
2. Розкладіть користуючись розкладанням на множники, що при цілих значеннях n значення виразу:
(7n + 8.5)^2 - (4n+2.5)^2 ділиться на 66
Значок ^ означає степінь.
- 14.04.2018 23:33
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
4x^2+12x+9-x^2+25=3x^2+12x+34=3*4-24+34=12-24+34=-12+34=22
- 16.04.2018 20:33