Знайдіть найбільше та найменше значення функції f(x)= 1/3 x^3-4x на відрізку [0;3]
- 05.04.2018 00:26
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
f`(x)=x^2-4
x^2-4=0
x1=-2 /e[0,3]
x2=2
f(0)=0
f(3)=9-12=-3
f(2)=8/3-8=-16/3=-5 1/3
maxf(x)=f(0)=0
minf(x)=f(2)=-16/3
- 06.04.2018 17:16