1.Визначте кутовий коефіцієнт прямої,заданої рівнянням 3х+у=1
(задача номер2)
2.Знайдіть площу трикутника,сторони якого дорівнюють 13дм,14дм,15дм.
- 11.08.2018 09:12
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1.y=-3x+1, K=-3 угловой коэффициент
2. Р=13+14+15=42,p/2=21полупериметр
S=sqrt(21*8*7*6=(3*7)*(4*2)*7*(3*2))
S=7*4*3=84
S=sqrt(p(p-a)(p-b)(p-c) формула Герона
- 12.08.2018 19:52