Один сплав містить 30% міді, а другий - 40% міді. Скільки кілограмів кожного сплаву треба взяти, щоб отримати 180 кг сплаву, який містить 34% міді.
- 22.08.2018 18:13
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
пусть х и у необходимо каждого сплава
(0,3х+0,4у)=180*0,34
х+у=180
y=180*0,4=72
x=180-72=108
надо взять 108 кг первого и 72 кг второго сплава
- 23.08.2018 03:13