Різниця периметрів двох квадратів дорівнює 12 см, а різниця їх площ- 33 см квадратних. знайдіть площі квадратів?
- 03.08.2018 01:08
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Складаємо систему з двох рівнянь.Нехай сторона першого квадрата =А1,а другого А2
Маємо
4А1-4А2=12
А1^2-A2^2=33 Виразимо з пешого рівняння А1=3+А2 і підставимо у друге рівняння
(3+А2)^2-A2^2=33
9+6A2+A2^2-A2^2=33
6A2=24
A2=4
S(A2)=4^2=16
S(A1)=33+16=49
От і все)
- 03.08.2018 23:17