знайдіть область визначення функцій y=корінь4-х
- 10.09.2018 04:57
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
область визначення функцій y=корінь4-х
4-х> либо = 0
-х > либо = -4
x < либо = 4
х принадлежит (-00; 4]
- 11.09.2018 21:41