Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника, якщо зовнішні кути при вершинах цих кутів відносяться як 13:14
- 09.12.2017 18:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай одна частина дорівнює х, Тоді ∠В=180-13х; ∠А=180-14х.
Сума гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 90°
180-13х+180-14х=90;
27х=270;
х=10.
∠В=180-130=50°;
∠А=180-140=40°.
- 01.01.1970 00:00