У кінотеатрі в кожному наступному ряді на 4 місця більше ніж у попередньому,а всього місць у залі 1050.
Скільки рядів кінотеатрі,якщо у першому ряді 10 місць.
Варіанти відповідей:1)20, 2)21, 3)10
Розв*яжіть і поясніть як розв*язувати)
- 17.09.2018 14:37
- Математика
Ответы и объяснения 1
Арифметическая прогрессия
a 1 = 10
d = 4
S = ((2a 1 + d (n-1))* n ) : 2
2 * 1050 = (( 2 * 10 + 4 * (n-1)) * n
2100 = (20 + 4n - 4) * n
2100 = ( 16 + 4n) * n
2100 = 16n + 4n∧2
525 = 4n + n∧2
n∧2 + 4n - 525 = 0
D = 16 - 4 * 1 * (-525) = 2116 = 46∧2
a 1 = (-4 + 46):2 = 21
- 18.09.2018 11:57