селянин виїхав о 5 ранку з дому на базар продавати виноград.на базар він їхав 3 години зі швидкістю 8 км/год.назад він повернувся тією ж дорогою зі швидкістю. більшою на 4 км/год, о котрій годині він повернувся додому. якщо на базарі він торгував 6 годин?
- 16.08.2018 08:51
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)8*3=24(км)-відстань від дому до базара.
2)8+4=12(км)-швидкість назад.
3)24:12=2(год)-час,який затратив на дорогу додому.
4)3+2+6=11(год)-був відсутній.
5)5.00+11.00=о 16,00 годині він повернувся додому
- 17.08.2018 13:21
8*3=24(км)-відстань до базару
8+4=12(км/год) - швидкість селянина на зворотньому шляху
24:12=2(год) - їхав додому
5+3+6+2=16(год)
Відповідь: о 16годині селянин повернувся додому.
- 18.08.2018 19:47