На нейтралізацію калій гідроксиду витратили сульфатну кислоту масою 19,8. Обчисліть масу солі що утворилася
Допоможіть будь-ласка
- 11.11.2017 15:18
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(H2SO4) = 19,8 r
Знайти:
m(K2SO4) -?
M(H2SO4) = 98 г/моль
n(H2SO4) = m/M = 19,8 г/98 г/моль = 0,202 моль
M(K2SO4) = 174 г/моль
2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O
З рівняння хімічної реакції слідує, що
(Из УХР следует, что) n(K2SO4)=n(H2SO4)
n(K2SO4) = 0.202 моль
m(K2SO4) = n*M = 0,202 моль*174 г/моль = 35,16 г
Відповідь: 35,16 г
- 12.11.2017 21:00