Помогите обчислити масові частки елементів mgso4
- 02.02.2018 14:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
Рахуємо молекулярну масу MgSO4 = 24+32+16*4 = 120
w(Mg) = 24/120 = 0.2 або 20%
w(S) = 32/120 = 0.267 або 26.7%
w(O) = 16*4/120 = 0.533 або 53.3%
- 03.02.2018 09:57