Під час пропускання водної пари над розпеченим залізом одержали 5,6л (н.у.) газу. Обчисліть масу другого продукту реакції.
- 08.08.2018 10:56
- Химия
Ответы и объяснения 1
3Fe + 4H2O ---t--- Fe3O4 +4H2(газ)
m H2 = 1+1=2г
m 4H2 = 8г
m Fe3O4 = 56*3 + 16*4 = 232г
1 моль будь-якого газу завжди = 22.4 л
х моль - 5.6л
х = 5.6: 22.4
х = 0.25 моль
Згідно реакції отримали 1 моль Fe3O4 і 4мольH2
За умовою задачі отримали х мольFe3O4 і 0.25 моль Н2
х=0.25 * 1 : 4
х = 0.0625моль Fe3O4
m=0.0625 * 232=14.5г Fe3O4
Відповідь: маса другого продукту реакції 14.5г
- 09.08.2018 21:02