Якщо сферу радіусом 10 перетному площиною на відстані 8 від центра то довжина лінії перетину дорівнює
- 02.07.2017 11:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Любое сечение сферы - окружность.
Находим радиус окружности в заданном сечении:
r = √(R² - H²) = √(10² - 8²) = √(100 - 64) = √36 = 6.
Длина окружности L = 2πr = 2π*6 = 12π =
= 12 * 3,141593 = 37,69911.
- 03.07.2017 03:14