СРОЧНО!!!!Якої енергії під час стискання на 20 см набуває пружина жорсткістю 12 кН/м
- 22.03.2017 08:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
-------------------------------------------
Еп=Кх^2/2=12 000*0,04/2=120*2=240 Дж - это ответ.
- 23.03.2017 13:07