З яким прискоренням рухався автомобіль під час аварійного гальмування,якщо водієві вдалося зупинити автомобіль,що рухався зі швидкістю 54 км/год,за 5 с? Якою була швидкість руху автомобіля через 2 с після початку гальмування?
- 22.07.2018 09:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
v=0м/с
t=5c
v=vo+at
a=v-vo/t
a=0-15/5=-3м/с²
v=15-3*2=9м/с
- 23.07.2018 01:34