Яку дозу йонiзуючого випромiнювання отримає особа, що перебуває поблизу джерела y-випромiнювання протягом 1 год, якщо щосекунди вона отримує поглинуту дозу 25*10 у -9 степенi Гр?
- 16.04.2018 03:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
К=1
D( нульове)= 25*10(в- 9 степ)
Д=25*10(в -9 степ.) * 3600=9*10(в -5 степ)
Н=9*10(-5 степ)*1=9* 10(-5 степ)
- 17.04.2018 07:45