Оч прошу сроочноо мне назавтра надооо!
Автомобіль за годину проїхав 50 км, а за наступні 4 години -100 км. Знайтисередні швидкості на кожній з ділянок і на всьому шляху.
- 23.09.2017 12:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
L1=50 км
t2=4 год
L2=100 км
V1-?
V2-?
V-?
V1=L1/t1=50 км/год- середня шв. на 1 ділянці
V2=L2/t2=100/4= 25 км/год- середня шв. на 2 ділянці
V=L1+L2/t1+t2=150/5=30 км/год- середня шв. на всьому шляху
- 24.09.2017 18:00