Бақылаушы дыбыс сигналын толқын көзі жұмыс істей бастағаннан 4 с өткен соң естіді. Егер дыбыс жиілігі 1 кГц, толқын ұзындығы 32 см болса, бақылаушының толқын көзінен қашықтығы
Дыбыс шағылды
- 17.09.2018 09:16
- Физика
Ответы и объяснения 1
V1=v2*∧ v1-Жылдамдық, v2- жиілік, ∧- толқын ұзындығы
S=v1*t
S=320*4=1280 м
- 18.09.2018 06:24