1. Швидкість руху автомобіля становить 20 м\с, а його імпульс - 3*10(4) кг*м/с. Чому дорівнює маса автомобіля?
- 01.08.2018 04:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
Р=mv, де p-імпульс, m- маса, v - швидкість, тоді m= p/v. m= 3*10(4) кг*м/с поділити на 20 м/с= 1500 кг.
- 02.08.2018 13:39