Тепловий двигун потужністю 19Вт за 3 год роботи витратив 12 кг палива.визначити на якому паливі працював цей двигун якщо ККД-40%.
- 12.12.2017 16:50
- Физика
Ответы и объяснения 1
ККД=A/Q
A=Pt
t=10800 c
Q=qm
ККД=Pt/qm
q=(Pt)/(ККД*m)
Я думаю що в умові помилка замість 19Вт там 19кВт=19000 Вт
тоді
q=(19000*10800)/(0,4*12)=42750000=43 МДж/кг
Тоді двигун працює на гасі обо на дизельному паливі
Питома теплота згорання гасу становить 43 МДж/кг
а дизельного палива 42 МДж/кг
- 13.12.2017 03:52