А) 2 б) 3 3
-- ( 6 - 9х)=15 -- ( 12 - х) = --
3 4 2
Розвязати лінійні рівняння
- 23.05.2018 09:29
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
4-6х=15
6х=4-15
6х= - 11
х= - 11/6
х= - 1 5/6
3/4(12-х)=3/2
12-х=3/2:3/4
12-х=3/2*4/3
12-х=2
х=12-2
х=10
- 24.05.2018 11:50